جک سقفی

در کفراژ بندی های سبک نظیر سقفهای تیرچه بلوک و یا دالهای بتنی از جکهای سقفی استفاده می شود.جکهای سقفی بسته به میزان ارتفاع مورد اجرا درطول هاي مختلف طراحي وتوليد مي شود

 جهت شمع زنی زیر سقف های سبک تا ارتفاع حداکثر 5/4 متر استفاده از جک ،اقتصادی ترین و سریعترین راه ممکن است. جک سقفی که با نامهای جک فلزی،جک تلسکوپی و شمع فلزی نیز شناخته می شود در اندازه های مختلف 5/3متر،4متر،5/4 متر و 5 متری ساخته می شود که براساس حداقل ارتفاع (درهنگام بسته بودن) و حداکثر ارتفاع (در هنگام بازبودن) و ضخامت وقطرلوله ها دارای تحمل بار متفاوت می باشند همچنین به وسیله مهره تعبیه شده در وسط هرجک قابلیت تنظیم ارتفاع دلخواه بین حداکثر و حداقل ارتفاع در هرکدام فراهم است. این جک ها توان باربری 1.5 تن را دارا می باشد و به صورت استاندارد در ارتفاع 3.5 متری طراحی و تولید می گردند که بنا بر سفارش مشتری در ارتفاعات دیگر نیز قابل تولید می باشند. جک های سقفی در ارتفاع های مختلف 3 متر، 3.5 متری و 4 متری تولید می گردند. جهت تنظیم ارتفاع جک های سقفی از پین فنردار که در سوراخ های جک جای می گیرد استفاده می گردد.

در قسمت فوقانی جکهای بسته به محل استفاده و نوع نیاز پروژه از سر جک های T شکل و یا U شکل استفاده می شود. سر جکهای U شکل جهت استقرار سولجر، چهارتراش و یا دو لوله کنار هم به کار می روند.

در ارتفاعات بیش از 5 متر بجهت مسائل فنی و ایمنی استفاده از داربستهای مدولار بجای جکهای سقفی توصیه میگردد.

تماس با پارس قالب

اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی ،بالاتر از سرپرستی بانک ملت ، ساختمان آوا

فروش اصفهان : 11- 36225709

پست الکترونیک

info@parsformwork.com
parsformwork@gmail.com